KONST / Litografier / Färglitografi 13442093
nr 1344 2093
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, "Just Retired", oramat löst blad. Signerad, numrerad 13/245, bladets mått: 64x90 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:51:15
27/8 15:34:36
100 kr
31/8 19:10:35